Pro Bono Musicae

Memento Mori

Danuta Marzec - Styczeń, najukochańsza Żona, Córka, Mama i Babcia zmarła 10 października 2014 r. po krótkiej i ciężkiej chorobie, zaopatrzona w Święte Sakramenty.

Cicha bohaterka walki o niepodległość Ojczyzny, redaktor graficzny biuletynów związkowych Solidarności Podbeskidzia i Solidarności Rolników Indywidualnych w Bielsku-Białej w 1980 r., autorka projektów graficznych serii znaczków wydanych przez podziemną pocztę Solidarności w latach 80, organizatorka pomocy dla rodzin uwięzionych i internowanych w stanie wojennym. Przez ponad 38 lat wierna towarzyszka życia męża Mirosława Stycznia.
Współzałożycielka Stowarzyszenia „Pro Bono Musicae” i pierwsza przewodnicząca jego komisji rewizyjnej.


edge

Wielkanoc AD 2014


W tych najważniejszych dla wszystkich chrześcijan dniach roku, wszystkim ludziom składamy życzenia wytrwałości i pewności w kroczeniu scieżką prawdy i dobra.


1
Joachim Patinir, "Ukrzyżowanie na Golgocie"

Europa u bram

Już wkrótce autorski projekt Pro Bono Musicae pn. "Europa u bram", współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i organizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX, Działanie 9.2, wejdzie w następną fazę realizacji, prezentując nazwiska kolejnych, wybitnych przedstawicieli świata muzyki klasycznej i nie tylko!

Zapraszamy do odwiedzenia strony projektu pod adresem www.europaubram.pl.