29-30
stycznia
2018Niezależnie od tego, czego pragniesz, jak bardzo pragniesz i kim jesteś - te dwa wieczory fantastycznie Dobrej Nowiny ogłoszonej przez Johna Crowdera mogą stać się przełomowym momentem w Twoim życiu.

John Crowder jest chrześcijańskim mistykiem, mówcą, autorem i misjonarzem poruszającym się w ponadnaturalnych darach i owocu Ducha.

To nie będzie zwyczajne, chrześcijańskie spotkanko, ale spontaniczna uczta obecności Boga dla każdego.

  • Patronat medialny
  • OtwarteNiebo24.pl
  • Wojna o Mózg

Rejestracja.Informacje


Image


Image

Termin

29 stycznia (pon.) godz. 19.00
30 stycznia (wt.) godz. 20:20Miejsce

Kino Czary - Warszawa
ul. Chłodna 31 (restauracja Winosfera)Opłaty

Wydarzenie jest darmowe, a ilość miejsc ograniczona,
stąd prośba o szybką i rozważną rejestrację.

Wesprzyj nas


{{money.zebrano}}/{{money.cel}} PLN

Jeżeli chcesz wesprzeć organizację wydarzenia, to prosimy Cię o wpłatę na konto lub używając przycisku poniżej (przelew elektroniczny / karta bankowa). Twoje środki przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów obsługi sali, tłumaczenia, nagłośnienia, itp.

Stowarzyszenie Pro Bono Musicae
67 1500 2367 1223 6000 2994 0000
Tytuł przelewu : “Wpłata na cele statutowe”


John CrowderJohn Crowder wraz z żoną Lily oddają się głoszeniu nieokiełznanej miłości i radości ponadnaturalnej ewangelii Jezusa Chrystusa. John jest uznanym na świecie autorem książek i mówcą oraz orędownikiem chrześcijańskiego mistycyzmu, a ich służba odznacza się niezwykłymi znakami i twórczymi cudami. Znajdują się na czele nowego ruchu odnowy, który charakteryzuje się ekstatyczną radością i odkrywaniem na nowo fundamentalnego nauczania krzyża łaski. Z serca pragną widzieć, jak kościół i świat przepełniają się swoją tożsamością w Chrystusie i objawieniem naszego zjednoczenia z Nim.

About

Nauczania


{{post.title}}
{{post.title}} {{post.desc}}